Exluzivní výběr španělských delikates premium

Kód: 3147091
ZDARMAZDARMA
Simple 1 PhotoRoom (7)
4 399 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Tímto exkluzivním výběrem španělských delikates potěšíte jak muže, tak ženy. Jedná se totiž o vskutku povedené kousky. Balíček je nakombinovaný tak, aby se při jeho rozbalení rozzářily oči každého milovníka masa a na své si rozhodně přišel i ten, kdo má rád sýry. 

Jednoduše se jedná o kombinaci toho nejlepšího ze světa španělských specialit. Pokud víte o někom, kdo si rád pochutnává, s tímhle dárkem neuděláte chybu.

Detailní informace

originální výrobky
Doprava zdarma
Rádi poradíme

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Co obsahuje Exkluzivní výběr španělských delikates premium?

 

Vše obdržíte v krásné dřevěné dárkové bedně.  Na Vaše přání Vám set opatříme krásným dřevěným věnováním viz galerie. O jaké věnování máte zájem nám prosím napište do poznámky.  

Všechny uzeniny mají dlouhou záruční lhůtu a abyste jim zachovali tu nejlepší kvalitu a chuť, skladujte je při teplotách do 30 ºC.

O naše španělské speciality je velký zájem a ačkoliv jejich nabídku pravidelně doplňujeme, může se čas od času stát, že některou z nich vyprodáme. O svůj balíček ale nepřijdete! Chybějící delikatesu vám v setu automaticky nahradíme lahůdkou podobné kvality i ceny. Nezaplatíte tak nic navíc.