Dárkový balíček Malá siesta

Kód: 3148336
427 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Dárkový set Malá siesta

Objevte španělskou gastronomii s naším exkluzivním dárkovým setem "Malá siesta", který přináší autentické chutě a lahodné kombinace. Tento set je ideálním dárkem pro milovníky gurmánských specialit a přináší následující delikatesy:

  1. Iberská paštika s fíky (70g) - Jemná a lahodná paštika obohacená o sladké fíky, které jí dodávají nezaměnitelnou chuťovou hloubku.

  2. Iberská paštika s rozinkami (70g) - Kombinace kvalitní paštiky s rozinkami vytváří dokonalou harmonii sladkosti a jemnosti.

  3. Iberská paštika s kousky šunky (70g) - Vychutnejte si tradiční iberskou paštiku obohacenou o kousky prvotřídní šunky, která dodává této pochoutce jedinečný charakter.

  4. Picos Gourmet (20g) černé - Křupavé a lahodné kousky pečiva, ideální jako doplněk k paštikám nebo jen tak k zakousnutí.

  5. Picos Rústico Gourmet Doypack (20g) Zlaté - Tradiční rustikální křupavé tyčinky, které jsou skvělým doplňkem k jakémukoli gurmánskému zážitku.

  6. Regañá Gourmet (25g) - Lahodné, křupavé pečivo, které se perfektně hodí k různým typům paštik a jiných delikates.

Tento dárkový set je pečlivě sestaven tak, aby vám přinesl autentický zážitek a potěšení z každého sousta. Perfektní dárek pro jakoukoli příležitost nebo prostě jen jako malá radost pro sebe či své blízké.

Detailní informace

originální výrobky
Doprava zdarma
Rádi poradíme

Detailní popis produktu

 Dárkový set malá siesta obsahuje:

Iberská paštika s fíky 70G
Iberská paštika s rozinkami 70G
Iberská paštika s kousky šunky 70G
PICOS GOURMET 20GR černé
PICOS RÚSTICO GOURMET DOYPACK 20G Zlaté
Regañá Gourmet 25G

 

Všechny uvedené lahůdky mají dlouhou dobu trvanlivosti a abyste jim zajistili tu nejlepší chuť a kvalitu, skladujte je na chladném a suchém místě s teplotami do 30 ºC.

O naše španělské speciality je velký zájem a ačkoliv jejich nabídku pravidelně doplňujeme, může se čas od času stát, že některou z nich vyprodáme. O svůj balíček ale nepřijdete! Chybějící delikatesu vám v setu automaticky nahradíme lahůdkou podobné kvality i ceny. Nezaplatíte tak nic navíc.