Dárkový pytel pro masožravce premium

Kód: 3147095
Tip
ZDARMAZDARMA
darkovy pytel pro masozravce premium
2 299 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
25.10.2024

Dárkový pytel plný španělských masových dobrot představuje ideální dárek pro všechny, kteří mají rádi masové pochoutky. Právě maso v tomto balíčku totiž opravdu hraje prim. Těšit se můžete na španělskou paštiku, chorizo, sušenou krkovici, sušenou panenku, sušenou šunku a chybět nesmí ani oblíbené trvanlivé pečivo picos gourmet. 

Do dárkového pytle jsme zařadili hned tři druhy vyhlášené španělské sušené šunky: jamon serrano, jamon iberico cebo a jamon iberico de bellota. Která z nich vám asi učaruje nejvíce?

Detailní informace

originální výrobky
Doprava zdarma
Rádi poradíme

Detailní popis produktu

Co je dobré vědět?

Jamon iberico cebo je iberská šunka z černého iberského prasátka, které je krmené běžným krmením. Jamon iberico de bellota pak představuje iberskou šunku z černého iberského prasete, které je krmené výhradně žaludy ve volném výběru a jedná se o šunku té nejvyšší kvality.

Dárkový pytel pro masožravce premium obsahuje: 

Abyste nemuseli řešit, jak dárek zabalit, k dobrotám dostanete také dárkový pytel a srdíčka.

 

I přestože děláme všechno proto, abychom měli ty nejoblíbenější dobroty skladem, může se občas stát, že některou z nich vyprodáme. Ani v takovém případě ale nemusíte mít žádný strach, o dárek rozhodně nepřijdete. Chybějící lahůdku vám v balíčku nahradíme podobnou dobrotou ve stejné kvalitě i za stejnou cenu.