Dárkový megabalíček delikates s vínem

Kód: 3149339
1 389 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
24.7.2024

 Tento exkluzivní dárkový balíček je ideálním dárkem pro milovníky gurmánských zážitků.

Obsahuje pečlivě vybrané lahůdky včetně kvalitního červeného vína Kammuka z italské Sicílie. V balíčku najdete různé iberské paštiky (s fíky, třešněmi, šunkou, pomerančem), tuňákovou paštiku, šunkovou pěnu a paštiky z jelena, divočáka i tresky. Dále je součástí balíčku tradiční španělská zeleninová směs Pisto (Ratatouille) a různé chlebové křupky a sušenky (Picos Gourmet, Picos Rústico, Regañá Gourmet).

Tento výběr lahůdek nabízí rozmanité chuťové zážitky, které potěší každého gurmána, a je perfektním dárkem pro speciální příležitosti.

Detailní informace

originální výrobky
Doprava zdarma
Rádi poradíme

Detailní popis produktu

Jaké dobroty na vás čekají v dárkovém balíčku?

Kammuka Červené víno IGP Sicilie
Pisto (Ratatouille) Manchego plechovka 1/2 kg
Iberská paštika s fíky 70G
Iberská paštika s třešnemi 70G
Iberská paštika s kousky šunky 70G
Tuňáková paštika 70G
Iberská paštika s pomerančem 140G
Iberská paštika s fíky 140G
Šunková pěna 140G
Paštika z jelena 140G
Paštika s divočákem v Sherry s rozinkama 140G
Tresčí paštika 140G
PICOS GOURMET 20GR černé
PICOS RÚSTICO GOURMET DOYPACK 20G Zlaté
Regañá Gourmet 25G

 

  • Kammuka Červené víno IGP Sicilie je známé pro svou hlubokou barvu, bohatou chuť a jemné třísloviny. Toto víno je perfektním doplňkem k vybraným paštikám a dalším lahůdkám v balíčku.

  • Pisto (Ratatouille) Manchego nabízí autentický zážitek španělské kuchyně, vyrobený z čerstvé zeleniny a dochucený tradičními kořeními.

  • Iberské paštiky jsou vyrobeny z kvalitního iberského masa a kombinovány s unikátními přísadami jako fíky, třešně a šunka, což dodává každé paštice jedinečný chuťový profil.

  • Tuňáková paštika je bohatá na chuť a jemná na konzistenci, což z ní činí ideální volbu pro milovníky rybích specialit.

  • Paštiky z divoké zvěře jako jelen a divočák jsou doplněny o exkluzivní přísady jako sherry a rozinky, což zvýrazňuje jejich výraznou a bohatou chuť.

  • Chlebové křupky a sušenky jsou pečeny do křupava a jsou skvělým doplňkem k paštikám a pěnám, přičemž nabízí různé textury a chutě.

Tento dárkový megabalíček delikates s vínem je pečlivě sestaven tak, aby nabízel pestrou škálu chutí a zážitků, které potěší každého gurmána. Je to ideální volba pro oslavy, dárky nebo speciální příležitosti.