Všechny dárkové sety mají trvanlivost minimálně do dubna 2024. Hodí se tedy jako dárek (nejen) k Vánocům.

Dárkový box výběr španělských paštik 12x23G

Kód: 10795
Novinka
287 Kč
Předobjednávka

Hledáte drobný dárek, který potěší? Zkuste tenhle exkluzivní set s výběrem španělských paštik. A nezapomeňte na picos! Co v boxíku najdete?

2x Pěna z patatery s medem

Patatera je speciální uzenina z španělské Extremadury. Je podobná chorizu, ale na rozdíl od něj obsahuje brambory. Patas jsou brambory, proto název patatera. Vyzkoušejte tuhle dobrotu jako krémovou paštiku. Je perfektní jako tapas na bagetku nebo na toast, ale i na topinku, kde se krásně rozteče. Doporučujeme ji doplnit také plátkem dobrého intenzivního sýra. 

2x Verote - krém ze sýru Torta del Casar a papriček Piquillo

Torta del Casar je ovčí sýr krémové konzistence, výrazné vůně a chuti. A tahle kombinace s papričkami piquillo vás určitě nadchne.

2x Crema de Chorizo a la cidra - krém z choriza

Chorizo v Cidru 140 g je paštiková verze známé španělské uzeniny v asturiánském cidru. Jde o pochoutku, která se hodí jako tapas na bagetku nebo na topinku. 

2x Paštika z koroptve

Jde o výbornou delikatesu, kterou si můžete vychutnat v kombinaci s máslem, nebo olivovým olejem, na topince nebo rozpečené bagetce. A samozřejmě i klasicky s picos. Pro další experimentování doporučujeme vyzkoušet kombinaci se sýrylilky, papričkami. Fantazii se meze nekladou. 

2x Krém z Iberské šunky

Další způsob, jak ochutnat tradiční sušenou šunku jamon iberico.
Jedná se o ruční výrobu jen z toho nejlepšího masa z hor Extremadury. Vsaďte na kombinaci s rajčaty, panenským olivovým olejem a česnekem.

2x Iberská paštika s rozinkami

Iberská paštika z černých iberských prasat je zkombinovaná se sladkým vínem sherry a rozinkami. Tuhle výbornou delikatesu si můžete nejlépe vychutnat s máslem, nebo olivovým olejem na topince nebo rozpečené bagetce.

Detailní informace

originální výrobky
Doprava zdarma
Rádi poradíme

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před přímím slunečním zářením. Po otevření skladujte v lednici a zkonzumujte do 3 dnů. 

Země původu Španělsko

Prozkoumejte i naše další španělské paštiky. Najdete u nás jak samostatné kousky, tak dárkové balíčky. A to nejen ty paštikové.