Dárkový balíček Jamon Iberico

Kód: 3147065
ZDARMAZDARMA
New Template PhotoRoom (3)
2 319 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
23.9.2024

"Užijte si autentický španělský zážitek s naším dárkovým balíčkem plným lahodných specialit. Tento balíček je ideální pro přátele i obchodní partnery, kteří ocení výjimečnou chuť Španělska. Ponořte se do kouzla španělské kuchyně a objevte širokou škálu chutí.

Hodí se vědet: 

Náš balíček obsahuje vybrané španělské speciality, které vás zaručeně okouzlí. Vychutnejte si kousky sušené šunky Jamón ibérico a vykostěnou paletu, které jsou symbolem španělské gastronomie. Jejich intenzivní aroma a jemná chuť vás okamžitě přenesou do tapas baru ve Španělsku.

 Navíc v balíčku najdete také exkluzivní krém z iberské šunky, který vám poskytne další způsob, jak si vychutnat tu nejlepší španělskou chuť. Jeho bohatá textura a lahodné aroma vás zcela pohltí.

 A abychom doplnili tuto šťavnatou paletu chutí, balíček obsahuje také lahodné červené víno. Jeho výrazné tóny a dokonalá rovnováha příjemně doplní celý zážitek a povýší ho na úplně novou úroveň.

Náš tip:  Zavřete oči, okusujte jedno sousto za druhým a nechte se přenést přímo do španělského tapas baru. Náš dárkový balíček je svým složením perfektní kombinací španělských specialit, které ocení každý gurmán."

 

 

Detailní informace

originální výrobky
Doprava zdarma
Rádi poradíme

Detailní popis produktu

Dárkový balíček Jamon Iberico obsahuje: 

Víno s vůní tmavého ovoce Crapula  - 12 meses
Krém z iberské šunky 250 g
Vykoštěná paleta ibérica de cebo kousky 200 g
Vykoštěná paleta ibérica de bellota kousky 200 g
Krájený jamon iberico de bellota 55 g
Krájený jamon iberico de cebo 55 g
PICOS GOURMET 20 g černé
Picos utreranos 20 g
A dárková krabice s motivem tanec hvězd tři láhve

 

Všechny uvedené produkty mají dlouhou dobu trvanlivosti a abyste jim zajistili tu nejlepší chuť a kvalitu, skladujte je na chladné a suchém místě. 

O naše španělské speciality je velký zájem a ačkoliv jejich nabídku pravidelně doplňujeme, může se čas od času stát, že některou z nich vyprodáme. O svůj balíček ale nepřijdete! Chybějící delikatesu vám v setu automaticky nahradíme lahůdkou podobné kvality i ceny. Nezaplatíte tak nic navíc.