Dárková bedna středozemní kuchyně

Kód: 3147108
ZDARMAZDARMA
1584 pasta mediteraneo
1 954 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Vyzkoušejte naši bedýnku plnou středomořských lahůdek! O středomořské kuchyni se ví, že vyniká nejen barvami, ale také skvělou chutí. Do balíčku jsme pro vás vybrali ty nejoblíbenější suroviny, které tvoří naprostý základ italské a španělské kuchyně. 

Pojetí balíčku je dárkové a obsahuje také luxusní dřevěnou bedýnku. Tímhle originálním setem rozhodně potěšíte každého, kdo rád vaří a potrpí si na kvalitu. Ale stejně tak můžete udělat radost sobě a dopřát si hezký večer plný dobrot. 

Náš TIP: Vsaďte na kombinaci čerstvého pesta Genovese s bazalkou, sušených rajčat a ligurských těstovin a vykouzlíte jedny z nejlepších těstovin na světě. 

Extra panenský olivový olej nesmí ve středozemní kuchyni chybět. A bez kvalitní rýže a koření se šafránem se zase neobejde žádná Paella, která je pro Španělsko tak typická. 

Citronová mořská sůl se hodí především k rybám, ale ve středomořské kuchyni ji využijete snad ke všemu. 

Rýži a těstoviny skvěle doplní kousek vyzrálého ovčího sýra. A se Salsou brava (tzv. divoká salsa) si zase doma připravíte naprosto autentické Patatas Bravas.

Detailní informace

originální výrobky
Doprava zdarma
Rádi poradíme

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

V dárkové bedně středozemní kuchyně se na vás těší 

A vše obdržíte v dřevěné krabičce s víkem o rozměrech 40 x 30 x 13,5 cm.

O španělské speciality je u nás velký zájem a ačkoliv jejich nabídku pravidelně doplňujeme, může se čas od času stát, že některou z nich vyprodáme. O svůj balíček ale nepřijdete! Chybějící delikatesu vám v setu automaticky nahradíme lahůdkou podobné kvality i ceny. Nezaplatíte tak nic navíc.